| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Operatingtemperature | -10°C To 50°C |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Controlsystem | PLC Control |
| Gauge | E3-E18 |
| Keywords | Fishing Net Machine |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Dimension | Different Size |
| Power Source | Electric |
| Gauge | E3-E18 |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Core Components | Motor |
| Production Capacity | 100-150m/h |
| Product Function | Net Making |
| Working Width | 135"-260" |
| Features | Fast And High Production |
|---|---|
| Working Width | 135"-260" |
| Application | Fishing Industry |
| Netting Width | 1-5m |
| Product Function | Net Making |
| 계측기 | E3-E18 |
|---|---|
| 매듭형 | 노트레스스 |
| 속도 | 200-480rpm |
| 색상 | 푸르고 주문 제작됩니다 |
| 제품 종류 | 어망 기계/스포츠 그물 기계 |
| 경폭 | 135 -260 |
|---|---|
| 매듭형 | 노트레스스 |
| 제품 종류 | 어망 기계/스포츠 그물 기계 |
| 속도 | 200-480rpm |
| 계측기 | E3-E18 |
| 제품 종류 | 어망 기계/스포츠 그물 기계 |
|---|---|
| 속도 | 200-480rpm |
| 색상 | 푸르고 주문 제작됩니다 |
| 보증 | 1년 (평생 기술 지원) |
| 경폭 | 135 -260 |
| Voltage | According To Buyer Country |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Condition | New |
| Keywords | Fishing Net Machine |
| Warranty | 1 Year |
| 보증 | 1년 (평생 기술 지원) |
|---|---|
| 속도 | 200-480rpm |
| 경폭 | 135 -260 |
| 계측기 | E3-E18 |
| 색상 | 푸르고 주문 제작됩니다 |
| 조건 | 새로운 |
|---|---|
| 작동 폭 | 135" - 260" |
| 속도 | 200-480rpm |
| 보장 | 1 년 (일생 기술지원) |
| 원료 | 나일론, PP, PE, 애완 동물, 등. |